" راهنماي خريد مشتري "

    

 جهت بازديد و خريد كالاهاي شگفت انگيز آبي من و خريد از فروشگاه لطفاً به نكات زير توجه فرماييد: 

  تمامي كالاها و خدمات فروشگاه آبي من، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين تارنما تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

براي بازديد از كالاها، لطفاً دسته بندي مورد نظر خود را از گروه گالاها انتخاب نماييد، پيشنهاد ما به شما عزيزان بازديد از همه  كالاهاي شگفت انگيز اين فروشگاه مي باشد. بخش شگفت انگيزترين ها در بازار داغ آبي من تنها تعداد محدودي از كالاهاي منحصر به فرد اين فروشگاه مي باشد.

 

  قبل از هرگونه اقدامي براي خريد، لطفاً موارد زير را به دقت مطالعه فرماييد:

 • توضيحات هر كالا را به دقت مطالعه و بررسي نماييد تا در صورت خريد دچار ابهام نگرديد.

 

 • قبل از ثبت سفارش نسبت به نوع كاربرد و قيمت كالا اطمينان كامل حاصل بفرماييد.

 

 • سفارشاتی که با مبلغ بیش از یکصد هزار تومان ثبت می گردد فقط با سیستم خرید نقدی قابل ارسال خواهند بود.

 

 • در صورت داشتن هر گونه سؤال يا ابهام در مورد كالاها، نحوه خريد و ديگر موارد ميتوانيد از طريق فرم تماس با ما، ارسال ايميل و يا شماره تلفن هاي پشتيباني مندرج در سايت از ساعت 10 صبح الي 4 بعداز ظهر به غير از روزهاي تعطيل با ما تماس بگيريد تا در اسرع وقت پاسخگوي شما بازديدكنندگان و مشتريان محترم باشيم.

   

   


 

راهنماي خريد مشتريان

خريد كالا در اين فروشگاه به دو صورت زير امكان پذير است:

الف - خريد نقدي: براي خريد نقدي در قسمت مربوط به هر كالا، ابتدا از قسمت عضويت ثبت نام نماييد تا مشمول تخفيف خريد نقدي و امتيازات مربوط به گروه مشتريان ما باشيد. سپس كالاي مورد نظر را انتخاب كرده و بر روي آيكون خريد نقدي  خريد نقدي كليك نماييد. 

روند مراحل خريد را با پر كردن فرم هاي مربوط ادامه داده و پس از انتخاب يكي از روشهاي پرداخت، نسبت به واريز مبلغ مندرج در فاكتور به مدت 48 ساعت اقدام فرماييد. شما ميتوانيد از طريق واريز به حساب، انتقال وجه توسط كارت به كارت و نيز پرداخت آنلاين توسط درگاه پرداخت امن بانك سامان و يا گذرگاه امن تراكنش هاي مالي زرين پال اقدام به پرداخت وجه كالا نماييد. براي آگاهي از شماره هاي حساب فروشگاه از ستون سمت راست قسمت پشتيباني سايت بر روي آيكون شماره حساب فروشگاه آبي من كليك فرماييد. 

پس از واريز مبلغ با روش هاي موجود در اسرع وقت نسبت به تكميل فرم ثبت فيش نقدي از طريق منوي بالاي سايت اقدام نماييد.

فروشگاه اينترنتي آبي من

فرم ارسالي ثبت فيش نقدي شما حداكثر ظرف مدت 24 ساعت تأييد گرديده و براي حصول اطمينان از صحيح بودن مشخصات تكميل شده توسط مشتري با شما تماس گرفته خواهد شد و پس از طي مراحل فوق فروشگاه اقدام به ارسال كالا خواهد نمود. توجه داشته باشيد كه نوع ارسال (پست پيشتاز، پست سفارشي و پيك موتوري) توسط شما در روند تكميل فرم توسط شما قابل انتخاب خواهد بود. حداكثر زمان تحويل كالا پس از تأييد صحت اطلاعات از طرف فروشگاه براي سفارشات خريد نقدي توسط پيك موتوري حداكثر 24 ساعت، پست پيشتاز 3 روز كاري و پست سفارشي يك هفته كاري ميباشد.

 

ب - خريد پستي: براي خريد پستي خريد پستي ابتدا بر روي آيكون خريد پستي كليك نماييد. سپس روند مراحل خريد پستي را با پركردن فرم مربوطه ادامه دهيد. نوع ارسال را بر حسب نياز خود انتخاب نماييد. پس از ثبت سفارش، ظرف مدت 24 ساعت از طرف فروشگاه براي تأييد صحت اطلاعات مندرج با شما تماس گرفته خواهد شد و كالاي درخواستي ارسال ميگردد. با توجه به نوع انتخاب شما براي ارسال كالا به صورت پست پيشتاز، پست سفارشي و يا پيك موتور و سپري شدن زمان لازم نسبت به آن، كالاي خود را دريافت نموده و سپس وجه آنرا با توجه به فاكتور ارائه شده توسط مأمور مربوطه پرداخت نماييد. حداكثر زمان تحويل كالا پس از تأييد صحت اطلاعات از طرف فروشگاه براي سفارشات خريد پستي توسط پيك موتوري دو روز، پست پيشتاز 4 روز و پست سفارشي يك هفته تا ده روز ميباشد.

 

 • توجه: براي رهگيري سفارشات پستي مي توانيد پس از ارسال كالا و دريافت كد رهگيري توسط فروشگاه، از ستون سمت راست بر روي آيكون رهگيري سفارشات پستي فروشگاه آبي من  كليك كرده و وضعيت كالاي خود را در هنگام ارسال توسط پست رهگيري نماييد.

 

نکات مهم در زمان ارسال کالا توسط شرکتهای پستی

در مواردی که ارسال توسط شرکتهای پستی انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم به شرکت پستی مورد نظر مشتری در حداقل بازه زمانی و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید (در صورتیکه شرکت مربوطه بیمه ارسال داشته باشد) تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.

علاوه بر بیمه، فروشگاه گزینه بسته بندی سفارشی (که شامل پوشش های اضافی در بسته بندی می باشد) را نیز برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان به هر روش ارسال اضافه نموده است.

مجددا تأکید می گردد که مشتریان هنگام دریافت کالا از شرکتهای پستی می بایست صحت و سلامت بسته بندی را چک، کالا را از بسته بندی خارج و سلامت ظاهری آن را تایید و سپس رسید دریافت کالا از شرکت پستی مربوطه را امضاء نماید زیرا در غیر اینصورت امضاء دریافت کالا به منزله دریافت صحیح و سالم کالا بوده و پس از آن هیچگونه ادعایی از جانب مشتری توسط شرکتهای پستی قابل پذیرش نیست. بر این اساس لازم است در صورتیکه کالای مربوطه دارای هر گونه ایراد و یا مشکلی باشد، مشتری ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع نمایند و از طریق فروشگاه پیگیر موضوع گردد.

لازم به توضیح است که هر گونه اقدامی خارج از چارچوب فوق موجب خواهد گردید که فروشگاه امکان هیچگونه پیگیری و حمایت از مشتریان را نداشته باشد.

 


 

•‌‌ خدمات پس از فروش كالاها

كليه كالاهاي فروشگاه آبي من داراي گارانتي مربوط به همان كالا توسط آبي من يا شركت عرضه كننده كالا مي باشد و گارانتي مربوطه همراه با كالا براي مشتري ارسال خواهد شد. هر كالا نسبت به عملكرد و نوع كاربري آن داراي گارانتي خاص خود بوده و مشتريان محترم توجه داشته باشند به هنگام خريد كالاي درخواستي،  شرايط و ضوابط گارانتي كالاي درخواستي را از فروشگاه پرس و جو كنند.

مواردي كه شامل گارانتي نمي باشد به شرح زير است:

 • صدمات ناشي از ضربه، استفاده نا صحيح، سوختگي قطعات در اثر نوسان برق، وارد شدن مايعات و رطوبت به كالا، باز شدن و دستكاري كالا و عدم ارائه فاكتور خريد فروشگاه شامل گارانتي نخواهد شد.
 • كليه دستگاه هاي برقي موجود در اين فروشگاه پس از دريافت كالا بلافاصله توسط مشتري ظرف 24 ساعت  قابل تست بوده و در صورت خرابي اعلام گردد. در غير اينصورت پس از 24 ساعت هيچگونه عذري وارد و قابل قبول نخواهد بود.
 • تعمير برخي كالاها با هماهنگي و دريافت هزينه در صورتيكه جزء موارد گارانتي نباشد امكان پذير مي باشد.

 


 

انصراف از خريد 

چنانچه بنا به دلايلي خريداران و مشتريان از سفارش خود منصرف گردند و حتي مبلغ كالا را  قبل از دريافت كالا به فروشگاه پرداخت كرده باشند، موظفند حداقل 24 ساعت قبل از ارسال كالا موارد را به فروشگاه جهت انصراف از سفارش و برگشت وجه پرداختي توسط تلفن،ايميل و ...  اطلاع دهند و در اين صورت فروشگاه موظف به استرداد وجه به خريدار با ارائه پيش فاكتور مي باشد.

بديهي است اگر كالاي مورد سفارش تحويل مراجع ارسال كالا از قبيل پست يا پيك گرديده باشند و خريدار از ادامه سفارش منصرف شود، فقط هزينه هاي مربوط به بسته بندي و ارسال كالا از مشتري اخذ خواهد شد.

توجه:

 • از مشتريان محترم تقاضا مي شود اطمينان كامل از خريد خود راحاصل نموده،  تا در هنگام سفارش از تحميل  اتلاف وقت و هزينه براي خود و فروشگاه جلوگيري شود.
 • كالاي خريداري شده توسط مشتري فقط ظرف مدت 24 ساعت قابل تعويض بوده و به هيچ عنوان پس گرفته نخواهد شد.

 


 

قيمت كالاهاي موجود و ماليات بر ارزش افزوده 

تمامي قيمت هاي مندرج در سايت به روز مي باشد. مشتريان محترم، توجه داشته باشيد قیمت های مندرج دراين فروشگاه براساس آخرین نوسانات و  اطلاعات بازار بروز می باشند. فروشگاه آبي من جهت حمايت از خريداران و مصرف كنندگان سعي در تعديل و بروز نگهداری قیمت ها دارد و در مواردي خاص اقدام به تغيير قيمت ها خواهد نمود.
همچنين چنانچه در مواردي نادر قيمت كالا با فاكتور مغايرت داشته باشد که این اشتباه باعث ضرر رساندن به خریدار شده است، در اسرع وقت نسبت به جبران خسارت مالی وارده به خریدار اقدام خواهد كرد.

توجه:

 • در مواردی که کالا دارای تخفیف باشد، مبلغ تخفیف بوضوح در مشخصات کالا درج گردیده است.
 • با توجه به نوسانات قیمت و تغییرات موجودی، قیمت و موجودی کالا در زمان قطعی شدن سفارش از سوی سفارش دهنده و فروشگاه اعلام می گردد.
 • در حال حاضر هیچگونه مالیاتي اعم از ارزش افزوده و ... به مبلغ کالاها اضافه نمیشود.

 


نكات مهم

 • لطفاً از ثبت سفارشات بي هدف به شدت خودداري فرماييد. آي.پي سفارش دهنده در هنگام سفارش ثبت گرديده و در صورت مشاهده هرگونه سفارشاتي كه قصد مزاحمت براي ما را دارند، قابل پيگرد بوده و برخورد قانوني خواهد شد. 

 •  در هنگاه ثبت فرم هاي درخواستي دقت كافي نموده و مشخصات خود را به طور كامل وارد نماييد. به سفارشاتي كه به صورت ناقص پر شده باشند ترتيب اثر داده نخواهد شد. همچنين سفارشات نقدي كه پس از 48 ساعت از ثبت آنها نسبت به واريز وجه اقدام نگرديده حذف ميگردند. بديهي است كه در صورت حذف سفارش مشتري پس از زمان قيد شده و درخواست مجدد توسط وي بابت ارسال، ميبايست ثبت سفارش توسط مشتري تكرار گردد. 

 • در هنگام ثبت فيش نقدي سعي كنيد تصوير فيش را از طريق فرم مربوطه حتماً براي ما ارسال نماييد تا روند سفارش شما سريعتر انجام گردد. 

 • در صورتيكه در محل آدرس حضور نداريد، خانواده و يا همكاران خود را از وجود سفارش خود مطلع سازيد تا كالاي درخواستي را تحويل بگيرند.  سفارشاتي كه از طريق سيستم پستي (پرداخت وجه پس از دريافت كالا) به هر دليل توسط سفارش دهنده برگشت داده شود، مشمول پرداخت خسارت خواهد گرديد و فروشگاه هزينه بسته بندي و ارسال كالا را از سفارش دهنده اخذ خواهد كرد. 

 • پس از ارسال كالا و دريافت كد شناسه كالاي ارسالي، ميتوانيد از بخش رهگيري سفارشات در صفحه اول ستون سمت راست در بخش پشتيباني وضعيت  كالاي خود را رهگيري نماييد.
 • كليه كالاها قبل از ارسال توسط فروشگاه تست ميگردند و از صحت و سلامت كالا اطمينان كامل حاصل ميگردد. چنانچه پس از گذشت 24 ساعت از دريافت كالا اعتراضي نسبت به عدم كاركرد آن داشته باشيد، به هيچ وجه قابل قبول نخواهد بود. 
 • كليه هزينه هاي ارسال و بسته بندي كالا به عهده مشتري مي باشد.

 

  خريدي راحت، آسان و رضايت بخش را تجربه كنيد... با ما همراه باشيد... 

 

.:. آبي من، ارائه كننده جديدترين،عجيب ترين و كمياب ترين كالاها و لوازم شگفت انگيز در سراسر ايران .:.

 

.:. آبي من را به خاطر بسپاريد .:.   

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ